LADA 4×4 Urban auto, ktoré rozumie terénu

LADA 4×4 urban je dvojpriestorový trojdverový mestský crossover s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies. LADA 4×4 urban je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do každej situácie v mestskej džungli a za jej hranicami.

V kabíne je nainštalované nové čalúnenie tunela riadenia s praktickým úložným priestorom. K dispozícii je taktiež riadiaci systém na elektrické ovládanie okien a nastavenie vonkajších spätných zrkadiel.

LADA 4×4 urban je vybavený vyhrievanými vonkajšími spätnými zrkadlami, ktoré spolu s rozšírenou oblasťou zorného poľa zadného okna zlepšujú viditeľnosť.

Plastový nárazník, integrovaný v siluete vozidla vo farbe karosérie, dizajnovo prepracovaná predná maska a kolesá o veľkosti 16 palcov – podľa týchto znakov bude LADA 4×4 urban ťahko rozpoznateľná. Na miesto chrómu na kľučkách dverí a tesnenia okien prišlo prísnejšie čierne prevedenie. Kabína je vybavená novým efektným a originálnym čalúnením. Vlastnosti LADA 4×4 urban ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.